Vánoce plné pohody a míru? To jsou blbý fóry...

26. prosince 2014 v 22:30 | Kurkiklanka |  o mně, jak si žiju, a tak
Zaprvé bych ráda podotkla, že mám strašně ráda frázi - "To jsou blbý fóry..." Smějící se

Zadruhé bych chtěla upozornit, že tohle je něco jako veřejný deníček(?), prostě to, co se sem nebojím napsat. Takže jestli vás to nezajímá, nečtěte prosím :)

A zatřetí, ani nevím, co z toho článku vyleze, neboť to bude improvizace, čistá práce...
Prý jsou Vánoce svátky klidu a míru. Ha, jak pro koho. Já si na prosinec napočítala 8 hraní, a to je, vážení, nad moje síly. Nebo vlastně není, už to mám za sebou. Ale stejně, měla jsem toho až nad hlavu. Ale, co já si pořád stěžuju. Vlastně to bylo docela super :) Jenže moc no.
První hraní bylo na vítání občánků. Mimina jsou strašně uřvané, strašně :D Další koncert byl s kapelou a shodou náhod to bylo ve stejný den jako moje narozeniny. A taky jsem ještě v ten den měla koncert s orchestrem. A byly to ty nejlepší narozeniny, protože řekněte, kdy jindy se vám za den podaří tak trohu oslavit narozeniny s rodinou, nejlepšími přáteli, s lidmi ve škole, kapele i orchestru? Tady má někdo holt štěstí... :D Strašně pěkný pocit když vám kamarád muzikant popřeje pochvalou a povzbudivými slovy... Ne tak, jako hodně štěstí, zdraví, lásky, peněz... Ale blbé to na tom bylo v tom, že ten dotyčný měl narozeniny těsně přede mnou a já mu popřála stejně kýčovitě, jako přeju každému. Tak snad příští rok (:

Pak bylo hraní na náměstí, hraní na akci pro malé špunty a zase koncert z orchestrem. Upřímně? Byla to katastrofa. Ten orchestr se asi rozpadne. Asi určitě. Určitě. Neříká se mi to snadno, protože jsem s tím orchestrem strávila sotva rok a on už...nebude. Taky mě mrzí, že jsem "prošvihla" jeho nejlepší léta. Chce se mi až brečet, protože ten orchestr mě obrovsky posunul co se ohledně hraní týče, ale také v tom, že jsem "otrkanější" co se týče těhle hudebních celků. Vlastně, orchestr tu celou mou hrací etapu nakopl. Když se to tak vezme, tak díky němu jsem začala hrát v dalším celku na pohřbech (ano a ne, nejsem morbidní :D) a na různých akcí a v kapele a dotáhli mě dokonce i na výpomoc do symfonického orchestru...
-na můj věk celkem solidní, ne? :D ale ne, nebudu se tu vychvalovat... :D

Potom ještě jedno súpr hraní na náměstí a mezi tím ještě nějaká hraní a pak půlnoční mše. Taky velká zkušenost.
A Vánoce. Snad jste si je užili :)
Já jo, neboť jsem nechtěla nic, nic velkého jsem si nepřála. A z dárků jsem byla z dobrých 95% překvapená :)

Tak ještě přežít Silvestra, aneb forever alone, a máme tu další rok. Achjo...

Zdáááár, užívejte!◄Kurki►


                             altkyyyy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diké Diké | E-mail | Web | 28. února 2015 v 5:34 | Reagovat

Ani nevíš, jak moc mě mrzí náš rozpadnuvší se orchestr :( :( Poprvé narážím na Tvůj blog. Takže se tu rozhlídnu, všechno Ti hezky zkritizuju a zase půjdu :D :D

2 kurkiklanka kurkiklanka | 14. března 2015 v 10:05 | Reagovat

[1]: Mě taky, ani jsem si to pořádně neužila. Jo, máš povoleno :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama