Neřeším bezmyšlenkovité hejty

29. ledna 2016 v 13:40 | Kurkiklanka |  o mně, jak si žiju, a tak
Zase jsem přemýšlela, jak jsem se změnila. Za poslední dejme tomu 2, 3 roky.
Proč se někdy chovám tak, jak se chovám.

Kdysi jsem si brala urážky moc osobně. Na základce se nehorázně moc pomlouvalo. Ostatně, kde se nepomlouvá, žejo. Jenže na naší základce je v každé třídě 15 lidí, takže se všechno šíří tak 10x rychleji. Když se to tak vezme, zprvu jsem neměla žádnou nejlepší kamarádku. Nebylo to o tom, že bych neměla přátele. Ale spíš o tom, že jsem se na nikoho nechtěla moc vázat. Byla jsem dost samostatná.

Nějak jsem si vybudovala pověst třídního šaška, pořád jsem chtěla být něčím zajímavá. Možná to platí i teď, ale doufám, že už je to mírnější :D Pak jsem poznala jednu učitelku, která mě trošku srovnala... Ale to už je jiný příběh.

Abych se vrátila k těm pomluvám. Nevím, co na tom všichni měli, asi to bylo nějak trendy nebo co. Každopádně, brala jsem si to brutálně moc k sobě, užírala jsem se každou nadávkou i každou kritikou, byť myšlenou dobře. Možná jsem chtěla být "dokonalá".

Pak jsem přešla na gympl. Jak se říká, chtěla jsem být taková nová já, čistý štít, blablabla. A s gymplem vlastně začal můj život nabírat obrátky. Po roce jsem nastoupila do orchestru, pak do kapely, bigbandu, dechovky...

Začala jsem více číst, více komunikovat s lidmi, kteří už něco zažili. Třeba šikanu, nebo tak. Zjistila jsem, že jsou na světě i horší věci. Ne jenom, když se od někoho bezdůvodně dozvíte, jaká jste třeba ****, nebo *****... Domyslete si, co chcete :)Tím samozřejmě nechci říct, že byste měli každou kritiku absolutně ignorovat a narcisticky jít dál, to si dělejte :D Je super vstřebávat konstruktivní kritiku, která je myšlena v dobrém. Zamyslet se nad ní, promyslet, jestli vám to na sobě taky vadí, nebo ne a případně s tím něco dělat. Je to fakt super, mě to dost pomáhá a cítím se "lepší" :)

Takže zapomeňte na ruzné řečičky, které vycházejí z úst závistivým a hloupým lidem, odprostětě se a mějte se fajn :)
K.

 písnička pro dnešek: James Brown - I Feel Good☺☺
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ananas ananas | 29. ledna 2016 v 13:58 | Reagovat

aneb jak malá kurki vyrostla..:3 pěkný článek

2 kurkiklanka kurkiklanka | 30. ledna 2016 v 11:00 | Reagovat

[1]: haha :D děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama