Poslední den mého, jenom mého života (TT)

9. ledna 2016 v 13:46 | Kurkiklanka |  mezi nebem a zemí
Takové téma patří mezi taková ta témata, která vás donutí zamyslet se nad sebou. Co máte v životě fakt rádi, co milujete. Jak se říká, zamyslet se nad těma věcma, pro které byste byli fakt ochotni zemřít. Já vím, je to strašný stereotyp, ale co už, že jo.

Představte si svůj poslední den života. Na jakém místě, kdy a hlavně s kým. Klidně s jedinou osobou. Jednou jedinou. Krásné, že? Vaše oblíbené místo, vybraná společnost jen podle vašeho gusta. Všichni tak, jak byste si představovali. Třeba klidně nazí (kdyby to byl váš poslední den, tak by vám snad mohli vyhovět :D). Výborná snídaně, či hluboká noc? V přírodě, nebo v klubu u kulečníku?

Možná byste chtěli být na koncertě, který jste nestihli. Být s lidmi, které jste nepoznali. Dělat něco, co jste vždycky chtěli dělat, ale rodiče, sebevědomí nebo zbabělost vám zakázali se do toho pustit. Říct lidem, že je máte rádi, protože to by byla OPRAVDU poslední možnost, kdy jim to říct :D ...

♪♫ Písnička pro dnešní den: Lucky Chops - Coco ♫♪
Krásný pozouňák, že jo? :D


Můj den by byl vlastně skoro stejný, jako je mívám do teď, ale asi bych míň prokrastinovala, to je fakt. Haha. Možná bych se taky víc věnovala mé rodině, protože popravdě, jsem na svůj věk spíš pryč než doma. Zkoušky, hraní a tak. Taky bych se i víc věnovala svým nehudebním kamarádům, na které taky trošku prdím... Vlastně bych tak asi nejradši objela ccelou ČR a možná i do Polska bych si zajela. Asi bych nesnesla ten pocit, že už ty lidi nikdy neuvidím.

Mě to téma taky docela zasáhlo. Možná mi pomáhá rozhodnout se v určitých situacích a přestat čekat, až se něco stane. Žijeme jen jednou, víte?
Ač věřím na minulé životy, tenhle život si prožiju jen jedinkrát. Je to tak.

Úspěšné rozhodování a jak říká Pavel Maurer - Něžijte blbě.
K.♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Toki Toki | Web | 9. ledna 2016 v 16:35 | Reagovat

Už jsem si několikrát představovala svůj poslední den života kvůli mnoha zdravotním důvodům i depresivním myšlenkám. Došla jsem k závěru, že tak, jak bych ho chtěla strávit, stejně nemohu, takže jsem přestala nad tím uvažovat. Spíš jsem začala uvažovat nad budoucností a nesplněných snech.
P.S. Ten song (melodie) zní fakt dobře!

2 kurkiklanka kurkiklanka | 9. ledna 2016 v 22:25 | Reagovat

[1]: To o tvých jakýchkoliv zdravotních důvodech mě mrzí. :( Vždyť poslední den života je taky budoucnost :) V životě se ještě může a nemusí stát tolik věcí... Děkuji za komentář :) a ano, je skvělá! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama