Srpen 2016

Strach z psaní (TT)

26. srpna 2016 v 0:24 | Kurkiklanka |  random články
Pozn.(30.9.16): Když jsem dneska uviděla tohle téma týdne, hned mě napadlo, že článek na toto téma (Oprátka ze strachu) jsem již psala, tak ho přiřazuji. Snad nevadí, že je starší :)


Ahojte :)
Blog je pro mě taková soukromá věc, vím, že tu moc lidí nepáchne. Ale stejně se bojím, že by tu někdo z mé rodiny, nebo prostě lidi, kteří by některé věci neměli vidět, zavítali.

A proto nepíšu.
Není to o tom, že bych neměla témata. Já mám pár námětů. A ten jeden mě hrozitánsky moc láká. A to můj vztah. Ahoj Kájo!
Nevím, možná by někoho náš příběh mohl zaujmout. Jenže mi je blbé ho takhle vystavit na internet. Ono zase, já jsem celkem kecka a je pravda, že takřka všichni o mně ví vše. Ale je to jiné.

To máte jako když se třeba vyfotí někdo nahý a pošle to plno svým přátelům a známým. (Dobře, nikoho takového neznám, ale berme to jako příklad :D.) Tu fotku už vidělo fakt hodně, hodně lidí. Ale když se to dostane mezi lidi, tam mezi ty líté šelmy, to už je pak jiná.

Já bych ten článek o nás strašně ráda napsala, fakt hrozně moc. Ale měla bych špatné svědomí. No, dělám, že by můj drahý bývalý znal blog :D Ale stejně, člověk nikdy neví. Taky je mi blbé v dnešní době psát o nějakém "velkém vztahu," když je mi sakra 15 let.

Já si tak pořád říkám, že asi počkám třeba do těch 18, až se ty všechny "události" uleží, a pak to sem hezky sepíšu. Ale co když to nebude ta správná doba? Co když už se k tomu nikdy nedokopu? Ano, samozřejmě bych si to mohla hezky sepsat všechno do deníčku. Ale víte, to není tak úplně ono.

Takže tak.

písnička pro dnešní den: Joey Pecoraro - Tired Boy

-mimochodem, taky na téhle hudbě celkem ujíždím. Což mě na sobě celkem překvapuje, nejsem moc na takové... "zvuky" :D

Mějte se kráásně a užívejte zbytek prázdnin. S láskou,
K♥