Únor 2017

Nuda!

12. února 2017 v 20:32 | Kurkiklanka |  random články
Nedávno jsem projížděla Facebook. Ostatně jako každý den takového prokrastinátora, jako jsem já. Narazila jsem na jeden status od stránky Přiznání něčeho. Určitě znáte. Úplně přesně si nepamatuji, co v něm bylo řečeno, nýbrž mi v paměti utkvěl komentář. Taky nevím jeho přesnou citaci :D Psal tam jakýsi hošek, že na něj v dnešní době všichni působí stejně. Ano, samozřejmě, že se najdou i výjimky, ale jinak jakoby byly všechny z jednoho pytlíku (ha ha). A piercing v nose nás prý neozvláštní. Říkal. Což je smutné, protože mám piercing v nose v grafu. Ale o tom jindy.
Říkám si, hm, tak jo. Úplně bych se s tím sice neztotožnila, ale něco na tom bude. Nějakou dobu na to jsem byla na víkend v Praze. Zašly jsme s mamčou nakupovat na Václavák, a zakotvili jsme v jednou nejmenovaném velkém obchodu. S oblečením, že ano. A tehdy jsem pochopila význám toho komentáře. Obchod byl plný krásných turistek, nebo krajanek s módním oblečením a jablíčky. Fakt jsem se tam s těmi svými ošoupanými botami a starým kabátem (který mám mimochodem moc moc ráda) připadala celkem vadně. Ale zas jsem si říkala - asi by si mě kluk, jenž psal ten komentář, všimnul.

A teď si to přiznejme.
Nevšimnul.

Asi se v tom nebudu pitvat nějak do hloubky. Spíš mě na té celé věci štve, že kdybych měla taky prostředky jako ony dívky, asi bych se oblékala stejně STEREOTYPNĚ. Ale není tomu tak. Hurá?


Poslední dobou mě stereotyp pronásleduje čím dál víc a nejhorší je, že ho začínám pozorovat i na sobě, co se týče vztahů.

Moje pravidla vždycky byla:
  • nikdy si nedělat zbytečné naděje
  • nereagovat přehnaně na každou blbost kterou objekt lásky udělá/neudělá
  • neříkat všechno všem
Well, well, well.
Myslím, že se mi to trochu vymklo kontrole. Zamilovala jsem se tou klasickou pubertální láskou, hormony u mně pracují na 120% a já se nepoznávám.
A to je asi vše, s čím jsem se vám chtěla svěřit. Jo a ještě něco. Víte co? Puberta a dospívání jsou pěkně naprd, co se týče mentality mladých dívek. Na naši generaci se dívám povrchně, protože přiznejme si... Tohle, co se děje, je fakt hrůza :D Ale co s tím naděláme, že. Ale o tom až příště.

Ahoj, K.

...
...
...

-Kurki, tohle bylo nejhorší zakončení a rozuzlení článku vůbec.
Já vím, promiň. Bude stačit, když sem dám aspoň tenhle rozhovor?
-Snad jo.
Ok.

Málem bych zapomněla. Moon Hooch - Ewi. Je to hrozně zvrácený videoklip, mrkněte se :D